Blogowe naj w 2016 roku

Blogowe naj w 2016 roku

Rok 2016 za nami… Też Wam minął za szybko? :) Spoglądając na niego, uważamy, że był dla nas udany pod wieloma – prywatnymi, zawodowymi, czy też blogowymi – względami, co cieszy. Jednak nie o nas chcemy pisać…

Blogowe naj… według czytelników

Gdyby nie czytelnicy, istnienie bloga miałoby bardzo mały, jeśli w ogóle, sens. Cieszy nas to, że ilość osób zaglądających w nasze skromne progi systematycznie się powiększa. Mamy nadzieję, że ten trend utrzyma się w nowym roku, który dla nas będzie obfitował w kilka ciekawych, całkowicie nowych, wydarzeń, co postaramy się, w mniejszym bądź większym stopniu przenieść w to miejsce.

Wracając do meritum :). W pierwszej piątce najczęściej czytanych wpisów są dwa zaskoczenia, przynajmniej z naszej perspektywy. Zastanawiamy się, co powoduje, że jeden wpis jest znacznie częściej czytany od drugiego, pomimo, że miejsce, tematyka i inne aspekty przemawiają raczej za tym drugim. Pewnie do niczego mądrego nie dojdziemy, ale w międzyczasie podzielimy się ową piątką najchętniej czytanych wpisów w 2016 roku.

Wyprawa na Gerlach
Jest to pierwszy wpis na blogu, kiedy tak naprawdę o blogowaniu jako takim jeszcze nie myśleliśmy. Wejście było warte jakiegokolwiek udokumentowania, bo wydawało się nam wtedy, że Gerlach (słow. Gerlachovský štít – 2655 m n.p.m.) to swoista wisienka na torcie naszych górskich wycieczek.
12 najpopularniejszych książek o tematyce górskiej
Literatura górska ma się coraz lepiej, na rynku jest coraz więcej dobrych książek i użytkownicy są zainteresowani tą tematyką. Tak było w 2015 roku, tak było i teraz. Chwytliwy tytuł też pewnie robi swoje :).
Malowniczy Przełom Wetliny, czyli rezerwat ‚Sine Wiry’
Dla mnie to pewne zaskoczenie. O bieszczadzkich szczytach rzeczywiście za wiele tekstów nie mamy, ale aby „Sine Wiry” wzbudzały więcej zainteresowania niż „Jesień w Bieszczadach”? Ciekawe…
Wielka Sowa i Kłodzka Góra – dwa szczyty, jeden dzień
Od zawsze jeden z najpopularniejszych wpisów. Dla nas jest to wskazówka, że Sudety są popularnym regionem, a że dodatkowo znamy je bardzo mało, to pewnie jeszcze nie raz tam wrócimy.
Góry Pieprzowe pełne ‚niespodzianek’
I kolejna niespodzianka. Najpierw sami byliśmy zaskoczeni, że w granicach Sandomierza są jakiekolwiek góry, a teraz jesteśmy zaskoczeni, że są one tak popularne wśród czytelników. Przyznajemy, że przeszliśmy ich bardzo krótki odcinek i planujemy powrót, aby lepiej je poznać.

Wszystkim czytelnikom dziękujemy, życzymy udanego 2017 roku i czekamy na uwagi – mniej i bardziej krytyczne :).

X

Podoba Ci się nasz blog? Dołącz do nas na Facebooku!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar