Czyste Góry Czyste Szlaki 2014

Czyste Góry Czyste Szlaki 2014

Wzorem ubiegłych lat, Klub Podróżników Śródziemie organizuje akcję „Czyste Góry Czyste Szlaki 2014” zapraszając do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Harmonogram w 2014 roku przedstawia się następująco:

  • 26-27.04. – Ojcowski Park Narodowy
  • 17-18.05. – Beskidy
  • 21-22.06. – Gorce
  • 18-20.07. – Karkonosze
  • 23-24.08. – Góry Świętokrzyskie
  • 05-07.09. – Tatry
  • 19-21.09. – Pieniny
  • 03-05.10. – Bieszczady

Banner - Czyste Góry Czyste Szlaki

X

Podoba Ci się nasz blog? Dołącz do nas na Facebooku!

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "Czyste Góry Czyste Szlaki 2014"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Karolina Franieczek

Cieszą mnie te inicjatywy. Zawsze staram się być w tym czasie w Karkonoszach. Strasznie mnie denerwują osoby, którym ciężko zabrać ze sobą swoje śmieci. Już nie raz zwracałam uwagę takim delikwentom. Niektórzy patrzyli się tylko, jak na ufo, niektórzy potrafili puścić wiązankę, że się wpieprzam, na całe szczęście byli i tacy, którzy się reflektowali i zabierali swoje odpadki, które chcieli pozostawić na szlaku, czy w przyszlakowej wiacie.

Jarek

Niestety, wielu „turystów” nie pomyśli, aby zabrać ze sobą pozostałości z posiłków, batonów, napojów, skoro można je wyrzucić na ziemię i nie brudzić swojego plecaka. Tym bardziej cieszą takie inicjatywy – oprócz czystszych gór, część osób zmieni nastawienie do swoich śmieci – a to już będzie naprawdę dużo.

Ustczanin

Super inicjatywa, popieram!

Dariusz Miśko

Świetna inicjatywa. Powinno to być jeszcze bardziej nagłaśniane. Zauważyłem na szlaku ostatnio pewien paradoks, ludzie zauważają cudze śmieci bardzo szybko, ale po sobie niechętnie sprzątają. Chodzę po górach od kilkunastu ładnych lat i żeby nie popadać w tak negatywny ton to powiem iż wydaje mi się że ostatnio i tak jest lepiej. To ogromna zasługa właśnie takich akcji.

Ania Korcz

Ludziom Częściej i bardziej dosadnie powinno się przypominać o czystość. Przecież jeśli sami My turyści nie zadbamy o czystość to góry utoną w śmieciach i już nie będzie tam tak miło i świeżo.

Marek
Marek

Naprawdę Super AKCJA!!!
W tym roku rodzinnie chcemy wziąć udział w przedsięwzięciu i udać się w Góry Świętokrzyskie.
Tu sprostowanie: Góry Świętokrzyskie będą sprzątane w terminie 23-24 sierpnia 2014.

Jarek

Dziękuję za zwrócenie uwagi na zmianę daty – poprawione już we wpisie.

wpDiscuz