Podsumowując 2013, planując 2014 rok

Podsumowując 2013, planując 2014 rok

Przed nami jeszcze tylko kilka chwil 2013 roku i już zaraz znajdziemy się w 2014. Końcówka roku to z jednej strony czas podsumowań, zastanawiania się, co wyszło, a co można było zrobić inaczej. W całym pośpiechu życia codziennego warto się na chwilę zatrzymać i zastanowić, czy czasami nie zeszliśmy z obranej ścieżki, czy nie trzeba zrobić jakiejś korekty. Z drugiej strony natomiast, końcówka roku to czas planów. Jak ktoś kiedyś powiedział, marzenia (czy też plany) trzeba mieć, aby je realizować.

Jaki więc był ten kończący się rok? Jakie są plany na przyszły?

Podsumowanie roku 2013

Na pierwszy rzut pójdą wycieczki, których niestety nie było za dużo – 15 wyjść w ciągu roku nie jest największym osiągnięciem :). Nie ratuje nas nawet fakt, że część z tych wypraw była kilkudniowa. No cóż, mam nadzieję, że poprawimy się pod tym względem. Poniżej krótkie podsumowanie wyjść:

Nie samymi wycieczkami człowiek żyje. W tym roku odwiedziliśmy kilka festiwali, z których na pewno na długo zapamiętam imprezę w Lądku Zdroju. W przyszłym roku trochę bardziej zaangażujemy się w tego typu spotkania, gdyż jest z czego wybierać. Mam nadzieję, że większość festiwali uda nam się zamieścić w wydarzeniach.

Podsumowując nasz skromny udział w różnych imprezach:

Plany, plany, plany…

Jaki będzie przyszły rok? Oczywiście, tego dowiemy się… za rok :), ale mam nadzieję, że uda zakończyć się niektóre projekty, czy też zamknąć jakieś ich etapy. Nasze cele:

Jak wspomniałem wcześniej, na pewno nie zabraknie nas na kilku imprezach o charakterze górskim. Bardzo poważnie myślimy również o zimowym kursie turystyki wysokogórskiej, bardziej zaawansowanym od kursu, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć i na którym dobrze się bawiliśmy.

Mam nadzieję, że na koniec przyszłego roku spokojnie będę mógł powiedzieć: „to był udany rok!”

X

Podoba Ci się nasz blog? Dołącz do nas na Facebooku!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Podsumowując 2013, planując 2014 rok"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy