Bieg Dwóch Szczytów

Po raz trzeci u źródeł królowej polskich rzek, w Wiśle, odbędzie się Bieg Dwóch Szczytów. Po raz trzeci do pokonania będą dystanse odpowiadające największym szczytom – polskim Rysom i himalajskiemu Mont Everestowi, uczestnicy biegu wesprą tym samym Fundację na Rzecz Psów Pracujących.

Mało kto wie, że szkolenie psa ratownika to w sumie około 80 tys. zł. Fundacja na Rzecz Psów Pracujących opiekuje się nie tylko czworonogami pracującymi w GOPR, ale także psami przewodnikami, obronnymi, jak i asystentującymi. Psy co roku przechodzą specjalistyczne szkolenia, zdają egzaminy, potrzebują specjalistycznego sprzętu. Pieniądze pozyskane z cegiełki startowej wesprą finansowo fundację opiekującą się tymi niezwykłymi psiakami.

Biegom towarzyszyć będzie tzw. cegiełka startowa. Pieniądze trafią na konto Fundacji na Rzecz Psów Pracujących a biegacze otrzymają m.in. pakiet startowy, ciepły posiłek, medal. Dzięki wsparciu sponsorów dołożymy wszelkich starań, by zwyciężcy kategorii sport otrzymali ciekawe i satysfakcjonujące biegaczy nagrody.

Informacje praktyczne

Czas:23-01-2016, godz. 20:0023-01-2016, godz. 21:30
Miejsce:Wisła,
Cena:Wpisowe: open - 15 zł, sport - 50 zł
Strona www:
Wczytuję mapę...

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked