Danielka 2015

To już trzecia edycja Festiwalu Danielka od Reaktywacji w 2013 roku.

Reaktywacja była zaskakująco udanym przedsięwzięciem – Festiwal udało się zorganizować praktycznie w ostatniej chwili, utrzymując przy tym klimat i poziom wcześniejszych, pamiętnych edycji z lat 1986 – 1991. Pomogło zaangażowanie leciwych, pamiętających tamte czasy Organizatorów, młodego ORMO – Ochotniczego Ruchu Młodych Obsługantów, znaleźli się sponsorzy i partnerzy. Nie można nie wspomnieć też o znakomitych Wykonawcach, Jurorach i Konferansjerach, którzy przyjechali na Danielkę z różnych stron Polski. Nie zawiedli też słuchacze-widzowie, czyli wielopokoleniowa i wyjątkowa Danielkowa Publiczność :)

Kolejna edycja, w 2014 roku, przerosła nasze oczekiwania. Wszystko udało się tak, jak rok wcześniej, lub nawet bardziej. Udało się zorganizować I Danielkowy Zlot Gwiaździsty, uczcić pamięć Jacka Zwoźniaka i Kuby Wencla, zgromadzić wiele Gwiazd pierwszej wielkości, wspaniałą i jeszcze większą Danielkową Publiczność, nawet pogoda się spisała bez zarzutu…

Wiemy, że w tym roku ciężko nam będzie przebić poprzednie edycje Danielki. Czasem mówi się: „do trzech razy sztuka”. Nam tym razem przyświeca hasło: „3mamy poziom”. My trzymamy, a Wy – przyjeżdżajcie!

Plakat festiwalu Danielka 2014

Źródło: http://festiwal.danielka.com.pl/

Informacje praktyczne

Czas:28-08-2015, godz. 00:0030-08-2015, godz. 00:00
Miejsce:Ujsoły,
Wybrani goście:Czerwony Tulipan, Elżbieta Adamiak, Byle do Góry, Do Góry Dnem
Cena:Wstęp bezpłatny
Strona www:
Wczytuję mapę...

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked