V Festiwal Górski Wondół Challenge

Po ponad rocznej przerwie, Festiwal Górski Wondół Challenge powraca do kalendarza imprez ludzi gór i miłośników przygód.

Tradycyjnie zaprezentowane będzie wiele filmów, w tym najnowsze filmy z Banff Mountain Film Festival w Kanadzie oraz polskich produkcji, wystaw zdjęć i prezentacji o tematyce górskiej i eksploracyjnej.

Wśród zaproszonych gości między innymi: znana podróżniczka i dziennikarka – Martyna Wojciechowska; Aleksander Doba, który jako pierwszy przepłynął kajakiem Atlantyk między kontynentami Afryki a Ameryki Południowej; Agnieszka Korpal, biegaczka górska, która jako pierwsza osoba w Polsce zdobyła Koronę Gór Polskich na rowerze; Janusz Gołąb, himalaista, alpinista, pierwszy zimowy zdobywca Gasherbrum I oraz wielokrotna mistrzyni Polski w wspinaczce sportowej Kinga Ociepka-Grzegulska.

Nie zabraknie otwartych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w górach i pierwszej pomocy oraz widowiskowych pokazów technik ratowniczych organizowanych przez GOPR, oficjalnego współorganizatora festiwalu.

Miłośnicy aktywnego zimowego wypoczynku docenią specjalny panel freeride i freeskiing, w trakcie którego, oprócz pokazów zdjęć i filmów, czołowi polscy zawodnicy opowiedzą o swoich treningach,technikach i sprzęcie… tym razem nie tylko nartach i desce ale również rowerach dowhillowych. Panel poprowadzi ekipa z hiverMag – więc najwyższy poziom gwarantowany.

Źródło: http://wondol-challenge.pl

Informacje praktyczne

Czas:21-03-2015, godz. 11:0022-03-2015, godz. 18:00
Miejsce:Szczyrk,
Wybrani goście:Aleksander Doba, Martyna Wojciechowska, Agnieszka Korpal, Janusz Gołąb, Kinga Ociepka-Grzegulska
Cena:Brak informacji
Strona www:
Wczytuję mapę...

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked