VIII Festiwal Górski Adrenalinium 2015

Adrenalinium 2015

VIII Festiwal Górski Adrenalinium odbywający się w dniach w Żywcu to przede wszystkim spotkania z podróżnikami, m. in. zwariowanym, pełnym energii gawędziarzem Aleksandrem Dobą, rekordzistą w zjazdach z ośmiotysięczników Andrzejem Bargielem, czy wędrującą z psiakiem parą – „Wataha w podróży”. W kinie pokażemy także najlepsze filmy górskie, bloki filmowe z tytułami konkursowymi oraz wystawę konkursowej fotografii z adrenaliną w temacie.

W namiocie festiwalowym, do którego wstęp jest darmowy, dzieci będą mogły uczestniczyć w co najmniej 7 działaniach warsztatowych, do których już organizatorzy prowadzą nabór, bo lista dzieci na każde będzie ograniczona! Wśród propozycji warsztatowych, które maja na celu promowanie pasji do gór:

  • warsztaty podróżnicze, które poprowadzi para etnologów, realizująca projekt „Opowiadamy o Świecie”,
  • eko warsztaty,
  • warsztaty Ani Kwaśny z psiakami w roli głównej,
  • zajęcia ratunkowe z grupą GOPRu.

Oprócz tego uczestnicy będą mogli wziąć udział w grze terenowej w trakcie festiwalu, wystąpieniach ludzi, którzy opowiedzą o swoich projektach, sekcji konnej żywieckiego Oddziału PTTK, czy Fabryki Przygód, która przejechała Kubę na monocyklu. Koło Miejskie, działające przy PTTK przygotowało na tę okoliczność warsztaty ze znakowania i krótki film o swojej działalności. Namiot będzie doskonałą okazją do spędzenia kreatywnie czasu z całą rodziną.

Informacje praktyczne

Czas:23-10-2015, godz. 16:0025-10-2015, godz. 23:00
Miejsce:Żywiec,
Wybrani goście:Aleksander Dobra, Andrzej Bargiel, Agata Włodarczyk, Przemek Bucharowski
Cena:Brak informacji
Strona www:
Wczytuję mapę...

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked