Poznajmy się, czyli kilka słów o nas

Rzuciliśmy korporacyjny ład, aby wędrować po górach… Nie, tyle odwagi (przynajmniej jeszcze) nie mamy. Cały czas tkwimy w biurowych / korporacyjnych przestrzeniach, starając się aktywnie spędzać wolny czas, ograniczony do weekendów i ustawowych dni urlopu. Czasami wychodzi nam to lepiej, czasami gorzej.

Jarek o Ani

Ania

Stanowi ten bardziej roztropny charakter bloga, rozważa każdą co dziwniejszą propozycję kilka razy, chętnie przystając na mniej szalone pomysły. Tchórz jakich mało, rozglądająca się za czyhającym niedźwiedziem nawet w… samochodzie :). Lubi łóżko jak mało kto, toteż wyciągnięcie Jej na wschód słońca graniczy z cudem.

Ania o Jarku

Jarek

Pomysłodawca większości szalonych pomysłów, wychodzi z założenia, że będzie się martwić później. Już jako dziecko wybierał się na polowania na niedźwiedzie, uzbrojony w patyk :). Pochłania książki, nawet w wannie. Gdyby mógł, nie wracałby z gór.

Pierworodna

Początkująca Góromaniaczka

Pierworodna – początkująca góromaniaczka, najmłodsza część naszej ekipy, która będzie w najbliższych latach zarażana pasją. A co z tego zarażania wyjdzie, to się okaże :)

Autor zdjęcia: Barbara Oleksa.

Tissot

Tissot

Najlepszy. Po prostu. Indywidualista w każdym calu.

Jedyny, niepowtarzalny czarny sznaucer średni, przepadający za właścicielami. Nienawidzi samotności, toteż cieszy się jak szalony nawet po 5-minutowej rozłące. Uzależniony od ciasteczek do czyszczenia zębów. Potrafi świetnie zadbać o zaspokojenie swoich potrzeb i to dokładnie w tym momencie, w którym on właśnie chce.

Słów kilka o… blogu

Pomysł zrodził się w głowie Jarka jeszcze na studiach, aby stworzyć wyszukiwarkę szlaków. Jak już większość pracy była wykonana, pomysł uległ zmianie. W końcu fajnie mieć gdzieś pamiętnik zawierający opisy wycieczek ze zdjęciami, aby to wszystko nie zatarło się w słabej pamięci.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked