Siedlec 2012 – DogTrekking, Puchar Polski

Siedlec 2012 – DogTrekking, Puchar Polski

Inauguracja zawodów DogTrekkingu w roku 2012 w ramach Pucharu Polski miała miejsce w iście zimowej scenerii, przy temperaturze poniżej -10 stopni Celcjusza, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Siedlcu (gmina Janów). Organizatorzy przygotowali trasę o długości ok. 25 kilometrów, w większości znakowaną, ale… :)

Przede wszystkim – nie zgub się :)

Dojazd na miejsce startu okazał się lekko stresujący. Nawigacja co prawda doprowadziła mnie do Siedlca (koło Mstowa), ale tutaj z całą pewnością nie było zawodów :). Na szczęście, do Siedlca koło Złotego Potoku miałem ok. 25 kilometrów i godzinę czasu.

Na linii startu była pewnie niecała setka zawodników, którzy o 10:00 zaczęli zmagania. Przygotowana trasa była łatwa, zarówno pod względem orientacyjnym, jak i kondycyjnym. Tylko jeden, nieznakowany fragment (pomiędzy Trzebniowem a Postaszowicami) mógł nastręczać trudności, co miało miejsce w moim przypadku :). Dzięki tej części trasy, z całą pewnością zrobiłem dodatkowe 4-5 kilometry.

Podsumowując, było ekstra! 34. miejsce na pewno nie należy do najlepszych, ale nie miejsce w tym wszystkim jest najważniejsze.

Galeria

Informacje praktyczne

Trasa

OdcinekSzlakCzas
Siedlec – Suliszowiceniebieski 
Suliszowice – zamek Ostrężnikniebieski 
zamek Ostrężnik – Trzebniówczarny 
Trzebniów – Postaszowicebez szlaku 
Postaszowice – Złoty Potokżółty 
Złoty Potok – Pstrągarnia w Złotym Potokużółty 
Pstrągarnia w Złotym Potoku – Brama Twardowskiegozielony 
Brama Twardowskiego w Złotym Potoku – Kreślonkazielony 
Kreślonka – Siedlecniebieski 
 5 godz. 38 min
Profil trasy
X

Podoba Ci się nasz blog? Dołącz do nas na Facebooku!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar